Vyžádat soubor

Reference/citace:  HÁJEK, Petr Pavel, JOHANIS, M. A remark on smooth images of Banach spaces. Journal of Mathematical Analysis and Applications. 2018, 458(2), 1307-1313. ISSN 0022-247X. E-ISSN 1096-0813
Vyžádané dokumenty:  Hajek.pdf - Vydavatelský postprint
Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Hajek.pdf

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.