Vyžádat soubor

Reference/citace:  CINTULA, Petr, NOGUERA, Carles. Implicational (semilinear) logics III: completeness properties. emArchive for Mathematical Logic. /em 2018, 57(3-4), 391-420. ISSN 0933-5846. E-ISSN 1432-0665

Vyžádané dokumenty:  0477040.pdf - Autorský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

0477040.pdf
Captcha
zde. *