Vyžádat soubor

Reference/citace:  NEUSTUPA, Jiří. A note on local interior regularity of a suitable weak solution to the Navier--Stokes problem. emDiscrete and Continuous Dynamical systems - Series S. /em 2013, 6(5), 1391-1400. ISSN 1937-1632

Vyžádané dokumenty:  Neustupa1.pdf - Vydavatelský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Neustupa1.pdf
Captcha
zde. *