Vyžádat soubor

Reference/citace:  JEŘÁBEK, Emil. Admissible Rules of Lukasiewicz Logic. emJournal of Logic and Computation. /em 2010, 20(2), 425-447. ISSN 0955-792X. E-ISSN 1465-363X

Vyžádané dokumenty:  Jerabek1.pdf - Autorský postprint

Tento vyžádaný dokument není dostupný v režimu otevřeného přístupu (open access). Prostřednictvím níže dostupného formuláře však můžete požádat autora o kopii dokumentu. Pokud bude Vaše žádost akceptována, dokument obdržíte e-mailem.

Pole označena znakem * je nutné vyplnit.

(Universities, research institutions, associations …)

Jerabek1.pdf
Captcha
zde. *