Košík

  1. 1.
    0458951 - FZÚ 2017 RIV US eng J - Článek v odborném periodiku
    Pajskr, K. - Novák, Pavel - Pokorný, Vladislav - Kolorenč, Jindřich - Arita, R. - Kuneš, Jan
    On the possibility of excitonic magnetism in Ir double perovskites.
    Physical Review. B. Roč. 93, č. 3 (2016), 1-6, č. článku 035129. ISSN 1098-0121
    Grant CEP: GA ČR GA13-25251S
    Institucionální podpora: RVO:68378271
    Klíčová slova: spin-orbit coupling * double perovskite * excitonic magnetism
    Kód oboru RIV: BM - Fyzika pevných látek a magnetismus
    Impakt faktor: 3.736, rok: 2014
    Trvalý link: http://hdl.handle.net/11104/0259157