Počet záznamů: 1  

Implicational (semilinear) logics III: completeness properties

  1. 1.
    SYSNO0477040
    NázevImplicational (semilinear) logics III: completeness properties
    Tvůrce(i) Cintula, Petr (UIVT-O) RID, ORCID, SAI
    Noguera, Carles (UTIA-B) RID, ORCID
    Korespondující/seniorNoguera, Carles - Korespondující autor
    Zdroj.dok. Archive for Mathematical Logic. Roč. 57, 3-4 (2018), s. 391-420
    Druh dok.Článek v odborném periodiku
    Grant GA13-14654S GA ČR - Grantová agentura ČR
    689176, XE - země EU (granty)
    Institucionální podporaUIVT-O - RVO:67985807 ; UTIA-B - RVO:67985556
    Jazyk dok.eng
    Země vyd.DE
    Klíč.slova abstract algebraic logic * protoalgebraic logics * implicational logics * disjunctional logics * semilinear logics * non-classical logics * completeness theorems * rational completeness
    Trvalý linkhttp://hdl.handle.net/11104/0273436
    Název souboruStaženoVelikostKomentářVerzePřístup
    0477040.pdf11.2 MBAutorský postprintpovolen