Počet záznamů: 1

Renormalized perturbation theories of Anderson localization: Self-consistent two-particle vertices

  1. SYS0367098
    LBL 01432^^^^^2200277^^^450
    005 20160815123527.2
    014 $a 000294590400016 $2 WOS
    017 $a 10.1002/andp.201100025 $2 DOI
    100 $a 20111115d m y slo 03 ba
    1010-$a eng
    102 $a DE
    2001-$a Renormalized perturbation theories of Anderson localization: Self-consistent two-particle vertices
    215 $a 9 s.
    463-1$1 001 cav_un_epca*0250813 $1 011 $a 0003-3804 $1 200 1 $a Annalen der Physik $v Roč. 523, 8-9 (2011), s. 715-723
    6100-$a diagrammatic expansion
    6100-$a self-consistent renormalizations
    6100-$a electron-hole symmetry
    700-1$3 cav_un_auth*0100255 $a Janiš $b Václav $p FZU-D $w Mikroskopická teorie mnohočásticových systémů $4 070 $o Mikroskopická teorie mnohočásticových systémů $T Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i.
    701-1$3 cav_un_auth*0265636 $a Pokorný $b Vladislav $p FZU-D $w Mikroskopická teorie mnohočásticových systémů $4 070 $o Mikroskopická teorie mnohočásticových systémů $T Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i.