Počet záznamů: 1  

Stanovištní charakteristiky a vegetační prvky VI. Syntéza topoklimatologických parametrů - Historické parky Františkových Lázní

 1. 1.
  0457315 - BÚ 2016 RIV CZ cze L2 - Specializované mapy
  Wild, Jan - Kirschner, Jan - Kohlová, Jana
  Stanovištní charakteristiky a vegetační prvky VI. Syntéza topoklimatologických parametrů - Historické parky Františkových Lázní.
  [Habitat characteristics and vegetation elements I. A synthesis of topoclimate parameters - Historical parks in Františkovy Lázně.]
  Interní kód: DF12P01OVV005-M17 ; 2015
  Technické parametry: Vektorové znázornění významných vegetačních, kompozičních či rajonizačních složek památky zahradního umění.
  Ekonomické parametry: Podklad pro územní plánování a správu památky UNESCO
  Grant CEP: GA MK(CZ) DF12P01OVV005
  Klíčová slova: ecology * habitat attributes * climate
  Kód oboru RIV: EH - Ekologie - společenstva
  http://www.ibot.cas.cz/vyznam_introdukce_a_sortimentu_drevin_pro_pamatky_

  Mapa je základním podkladem pro všechny typy rozhodování v parcích Františkových Lázní, modelovém území. Protože mapa obsahuje syntézu vybraných nejméně korelovaných topoklimatologických parametrů v podobě základní rajonizace území, stane se podstatným podkladem pro strategii introdukce a péče v modelovém území. Primárně bude využívána managementem parku. Mapa je oporou pro kontrolu správnosti introdukčních a pěstebních opatření v parcích Františkových Lázní.

  The map represents a basic source for all management measures in the Františkovy Lázně parks. The map includes a synthesis of the least correlated topoclimate parameters and is presented as a basic division of the park area into natural units; it will therefore form a basis for the introduction strategy and a care of the Park. It will be primarily used by the Park management. It will serve as a support for the check of introduction and growth care measures in the parks of Františkovy Lázně.
  Trvalý link: http://hdl.handle.net/11104/0257948
  Název souboruStaženoVelikostKomentářVerzePřístup
  0457315.pdf2668.1 KBJinápovolen
   
Počet záznamů: 1