Počet záznamů: 1  

INDIHU Exhibition: software pro vytváření virtuálních výstav

 1. 1.
  0499643 - KNAV 2021 RIV CZ cze L4 - Software
  Lhoták, Martin - Foltýn, T. - Wančová, N. - Krupičková, Šárka - Novák, David - Gergelová, Barbora - Suchomelová, Marcela - Léwová, Dana - Malínek, Vojtěch - Křížová, Jana - Roháček, Jiří - Malý, I. - Brom, O.
  INDIHU Exhibition: software pro vytváření virtuálních výstav.
  [INDIHU Exhibition: software for creation of virtual exhibitions.]
  Interní kód: INDIHU Exhibition ; 2019
  Technické parametry: Webová aplikace využívající open source komponenty programovaná v jazyce java, k využití je nutné použít standardní webový prohlížeč splňující standardy W3C např. Chrome nebo Firefox. Dokumentace a zdrojové kódy jsou volně k dispozici na https://github.com/LIBCAS/INDIHU-Exhibition
  Ekonomické parametry: Volně dostupné řešení je ekonomicky výhodné pro všechny uživatele z řad vědeckých pracovníků a odborné veřejnosti, jelikož nemusí vynakládat prostředky na jejich licencování
  Grant CEP: GA MK(CZ) DG16P02B039
  Klíčová slova: virtual exhibition * digital humanities * infrastructure for arts and humanities
  Kód oboru RIV: AF - Dokumentace, knihovnictví, práce s informacemi
  Obor OECD: Library science; Specific literatures (UCL-M)
  https://github.com/LIBCAS/INDIHU-Exhibition

  Software je primárně určen pro vědecké pracovníky, studenty a odbornou veřejnost z oblasti sociálních a humanitních věd, kteří je mohou využívat pro vytváření virtuálních výstav, týkajích se jejich vědecké a odborné činnosti.

  The software is designed for scientists, students and professionals in the field of social and human sciences, who can use it to create virtual exhibitions related to their scientific and professional activities.
  Trvalý link: http://hdl.handle.net/11104/0291930
   
Počet záznamů: 1