Počet záznamů: 1  

Zpráva z výzkumného šetření životních a pracovních podmínek zaměstnanců a zaměstnankyň VŠCHT Praha: Pedagogičtí a výzkumní pracovníci a pracovnice (2. vlna)

 1. 1.
  0470254 - SOÚ 2017 RIV CZ cze V - Výzkumná zpráva
  Vohlídalová, Marta
  Zpráva z výzkumného šetření životních a pracovních podmínek zaměstnanců a zaměstnankyň VŠCHT Praha: Pedagogičtí a výzkumní pracovníci a pracovnice (2. vlna).
  [Report from the survey on life and work conditions of employees in ICT Prague: Pedagogical staff and researchers (2nd Wave).]
  1. - Praha: VŠCHT, 2016. 70 s.
  GRANT EU: European Commission(XE) 611034 - TRIGGER
  Zdroj financování: R - rámcový projekt EK
  Klíčová slova: survey * working conditions * ICT Prague
  Kód oboru RIV: AO - Sociologie, demografie

  Výzkumná zpráva shrnuje výsledky druhé vlny on-line dotazníkové šetření provedeného v létě 2016 na VŠCHT Praha v rámci mezinárodního projektu 7. rámcového projektu TRIGGER. Dotazníkové šetření, které zahrnovalo akademické a výzkumné pracovníky a pracovnice, se zaměřilo na otázky pracovních podmínek a genderové rovnosti na VŠCHT.

  Research report summarizes the results of the second wave of on-line survey conducted in the summer of 2016 on ICT Prague in the frame of the FP7 project TRIGGER. The survey, which included academic staff, focused on working conditions and gender equality at ICT.

  Trvalý link: http://hdl.handle.net/11104/0267942

   
   
Počet záznamů: 1  

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.