Počet záznamů: 1  

Posouzení výpočtové dokumentace čtyř vybraných případů zabývající se hodnocením nalezených indikací ve svárových spojích na zařízeních českých JE

 1. 1.
  0467840 - ÚT 2017 RIV CZ cze V - Výzkumná zpráva
  Pták, Svatopluk - Masák, Jan - Gabriel, Dušan
  Posouzení výpočtové dokumentace čtyř vybraných případů zabývající se hodnocením nalezených indikací ve svárových spojích na zařízeních českých JE.
  [Evaluation of documentation on assessment of four selected cases assessing found indications in welds on NPP equipment.]
  Ústav termomechaniky AV ČR, v. v. i., Praha: Úřad pro jadernou bezpečnost, 2016. 17 s. T-528/16.
  Zdroj financování: V - jiné veřejné zdroje
  Klíčová slova: R6 standard * welds * nuclear power plant
  Kód oboru RIV: JL - Únava materiálu a lomová mechanika

  Ve zprávě je vypracováno posouzení výpočtové dokumentace čtyř vybraných případů zabývajících se hodnocením nalezených indikací ve svarových spojích na zařízeních českých JE. Pro každý případ je detailně analyzován zvolený přístupu k hodnocení konkrétního případu nálezu. Konkrétně je provedeno posouzení z hlediska použitých materiálů, zatížení, možného rozvoje indikace, provedené kategorizace napětí a hodnocení zbytkových napětí. V závěru každého posuzovaného případu je hodnocena celková průkaznost předložené dokumentace.

  The report is focused on an evaluation of a documentation on the assessment of four selected cases assessing found indicators in welds on Czech NPP equipment. The chosen approach to the assessment of the specific finding is thoroughly evaluated for each of the four selected cases.
  Trvalý link: http://hdl.handle.net/11104/0267086

   
   
Počet záznamů: 1  

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.