Počet záznamů: 1  

SMV-2014-23: Výzkum a vývoj nerozebíratelných spojů elektrod pro měření korozního potenciálu s použitím technologie vakuového pájení

 1. 1.
  0438048 - ÚPT 2015 RIV CZ cze V - Výzkumná zpráva
  Zobač, Martin - Vlček, Ivan - Dupák, Libor
  SMV-2014-23: Výzkum a vývoj nerozebíratelných spojů elektrod pro měření korozního potenciálu s použitím technologie vakuového pájení.
  [SMV-2014-23: Research and development of permanent joints of the electrodes for measuring of the corrosion potential with the use of vacuum brazing technology.]
  Brno: Centrum výzkumu Řež s.r.o, 2014. 2 s.
  Zdroj financování: N - neveřejné zdroje
  Klíčová slova: electrical feedthrough
  Kód oboru RIV: JR - Ostatní strojírenství

  Předmětem řešeného projektu byl výzkum a vývoj nerozebíratelných spojů kovových a nekovových materiálů pro realizaci elektrod pro měření korozního potenciálu s využitím technologie vakuového pájení. Výsledkem projektu byly jak konkrétní technologické postupy pro konkrétní elektrodové návrhy, tak i technologické postupy pro různé kombinace materiálů s obecnou použitelností.

  The subject of the project was research and development of permanent joining of metallic and non-metallic materials for the realization of electrodes to measure the corrosion potential using the vacuum brazing. The results were specific techniques for specific electrode design, as well as techniques of joining components made of various combinations of materials.
  Trvalý link: http://hdl.handle.net/11104/0241535

   
   
Počet záznamů: 1  

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.