Počet záznamů: 1  

SMV-2014-07: Výzkum a vývoj nerozebíratelných spojů kovových materiálů pro automobilový průmysl s použitím technologie elektronového svařování

 1. 1.
  0437362 - ÚPT 2015 RIV CZ cze V - Výzkumná zpráva
  Zobač, Martin - Vlček, Ivan - Dupák, Libor
  SMV-2014-07: Výzkum a vývoj nerozebíratelných spojů kovových materiálů pro automobilový průmysl s použitím technologie elektronového svařování.
  [SMV-2014-07: Research and development of permanent joints of metal materials for automotive industry by electron beam welding.]
  Brno: Honeywell, spol. s r. o, 2014. 3 s.
  Zdroj financování: N - neveřejné zdroje
  Klíčová slova: electron beam welding
  Kód oboru RIV: JR - Ostatní strojírenství

  Předmětem řešeného projektu byl další výzkum a vývoj nerozebiratelných spojů kovových materiálů s využitím technologie svařování elektronovým svazkem pro potřeby automobilového průmyslu. Vývoj navázal na výsledky z předchozích období. Výsledkem projektu byly modifikované technologické postupy pro dané sestavy.

  The subject of the project was further research and development of permanent joints of metal materials by electron beam welding for the needs of the automotive industry. The development followed the results of the previous period. The outcome of the project were modified technological procedures for the given assemblies.
  Trvalý link: http://hdl.handle.net/11104/0240918

   
   
Počet záznamů: 1  

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.