Počet záznamů: 1  

Ochrana a záchrana kulturního dědictví ohroženého povodněmi

 1. 1.
  0386864 - ÚTAM 2014 RIV SK cze C - Konferenční příspěvek (zahraniční konf.)
  Fošumpaur, P. - Nedvědová, Klára - Kopecká, I. - Pergl, R.
  Ochrana a záchrana kulturního dědictví ohroženého povodněmi.
  [Protection and Preservation of Cultural Heritage Endanger by Floods.]
  Manažment povodí a povodňových rizík. Častá - Papiernička: Výskumný ústav vodného hospodárstva, 2011. ISBN 978-80-89062-83-6.
  [Manažment povodí a povodňových rizík. Častá-Papiernička (SK), 06.12.2011-08.12.2011]
  Grant CEP: GA MK(CZ) DF11P01OVV009
  Klíčová slova: cultural heritage * floods * protection
  Kód oboru RIV: AL - Umění, architektura, kulturní dědictví
  http://www.vuvh.sk/download/ManazmentPovodi_rizik/zbornikPrispevkov/Konferencia/Prispevky/SekciaB/Fosumpaur_Nedvedova%20a%20kol.pdf

  Příspěvek představuje projekt s názvem -Metodika a nástroje ochrany a záchrany kulturního dědictví ohroženého povodněmi. Projekt je řešen v rámci programu -Aplikovaného výzkumu a vývoje národní kulturní identity (NAKI)- podporovaného Ministerstvem kultury ČR. Doba řešení projektu je v rozmezí let 2011 až 2015 a příspěvek si klade za cíl představení projektu, jeho základních cílů, očekávaných přínosů a metodiky práce. Protože se jedná o ryze mezioborovou problematiku, je projekt řešen na čtyřech specializovaných pracovištích, kterými je ČVUT v Praze - Fakulta stavební, Ústav teoretické a aplikované mechaniky AV ČR, Národní technické muzeum a Česká zemědělská univerzita - Provozně ekonomická fakulta.

  Paper introduces project -Methodics and Tools of Protection of Cultural Heritage endagered by floods.- Project is sponsored by program NAKI of Ministry of Culture. Period of the project is from 2011 to 2015. Aim of the paper is to introduce main goals, benefits and the methodology of the project. Due to high interdisciplinarity of the topic there are four adademic institution taking part in it: FSv CVUT, UTAM AV ČR, NTM, PEF ČZU.
  Trvalý link: http://hdl.handle.net/11104/0223702

   
   
Počet záznamů: 1  

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.