Počet záznamů: 1  

The boundary value problems for the scalar Oseen equation

  1. 1.
    0383608 - MÚ 2013 RIV DE eng J - Článek v odborném periodiku
    Medková, Dagmar - Skopin, E. - Varnhorn, W.
    The boundary value problems for the scalar Oseen equation.
    Mathematische Nachrichten. Roč. 285, 17-18 (2012), s. 2208-2221. ISSN 0025-584X. E-ISSN 1522-2616
    Grant CEP: GA ČR(CZ) GAP201/11/1304
    Institucionální podpora: RVO:67985840
    Klíčová slova: scalar Oseen equation * Dirichlet problem * Neumann problem
    Kód oboru RIV: BA - Obecná matematika
    Impakt faktor: 0.576, rok: 2012
    http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1002/mana.201100219/abstract

    We develop an explicit potential theory for the scalar Oseen equation and solve the interior and exterior Oseen Dirichlet and Oseen Neumann boundary value problems via a boundary integral equation method in spaces of continuous functions.
    Trvalý link: http://hdl.handle.net/11104/0213492

     
    Název souboruStaženoVelikostKomentářVerzePřístup
    Medkova.pdf2175.7 KBVydavatelský postprintvyžádat
     
Počet záznamů: 1  

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.