Počet záznamů: 1  

On the Complex Zeros of Non-Colotated Systems

  1. 1.
    0210923 - UT-L 960035 RIV IT eng J - Článek v odborném periodiku
    Loix, N. - Kozánek, Jan - Foltete, E.
    On the Complex Zeros of Non-Colotated Systems.
    Journal of Structural Control. Roč. 3, 1-2 (1996), s. 79-87. ISSN 1122-8385
    Grant CEP: GA ČR GA101/95/0728
    Trvalý link: http://hdl.handle.net/11104/0106474

     
     

Počet záznamů: 1  

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.