Počet záznamů: 1  

A note on the Hurwitz Problem for Polynomials with complex Coefficients

  1. 1.
    0210597 - UT-L 930007 RIV CZ eng J - Článek v odborném periodiku
    Zolotarev, Igor - Vojtášek, Stanislav
    A note on the Hurwitz Problem for Polynomials with complex Coefficients.
    Slaboproudý obzor /Electronic and Informatic Horizon/. Roč. 54, 1-2 (1993), s. 8-13. ISSN 0037-668X
    Trvalý link: http://hdl.handle.net/11104/0106150

     
     

Počet záznamů: 1  

  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.